انجمن

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دمنتور
در این بخش می توانید سوال، انتقاد و یا پیشنهادات خود را در مورد وب سایت دمنتور مطرح کنید.

ممکن است به مسئله شما دیر پاسخ داده شود. لطفا صبر داشته باشید.
[تصویر:  banner.php?username=ali&font=30&display=...olor=black]
سپاس شده توسط:
ببخشید منظور شما فروم سایت است یا خود سایت
سپاس شده توسط:
منظور انجمن گفتوگوی دمنتور هستش.
این تاپیک در زمانهای گذشته هم بوده و بنا به دلایلی مدتی بسته بود.
[تصویر:  emmmmm.png]
سپاس شده توسط:
اگه می شه قابلیت اضافه کردن عکس به امضا رو اضافه کنید و براش یه محدودیت بزارید که سرور سنگین نشه....
سپاس شده توسط:
0. خیلی خوشحالم که تاپیک دوباره باز شد.
با نظر لعیا موافقم.
1. این عکس رو ببینید:
[تصویر:  01596158686426500879.jpg]
همون طور که می بینید نیمی از تصویر مربوط به لینک "ارسال پاسخ" دیده نمیشه. من مرورگر های Chrome و Mozilla رو تست کردم هر دو همین مشکل رو داشتند. (البته فکر نکنم به مرورگر ربط داشته باشه.) این مشکل در مورد تاپیک های قفل شده هم هست.
2. به نظرم اگر ایمیل ها و پیغام های خصوصی که برای مدیریت ارسال میشه پاسخ داده بشه. حتی با این جمله که "نظر شما خوانده شد." یا "پیگیری می شود."؛ و یا در صورت داشتن وقت که پاسخ کامل، خیلی خوب میشه. (البته می دونم که همه ی نظر ها رو می خونید اما اینجوری می فهمیم که اون رو چه زمانی خوندید.)
3. به نظرم خود مدیر ها می تونند با ارسال پست های مفید و در جهت موضوع تاپیک از رفتن تاپیک به سمت هرزنامه جلوگیری کنند. اینطوری هم کاربرا طرز درست پست دادن رو می فهمند هم دید اعضا نسبت به مدیران بهتر میشه. ( دید فعلی من نوعی: مدیر مثل یک ربات می مونه که با ورودی گرفتن قوانین و پست فرد، اون رو حذف، ویرایش یا از روش عبور می کنه.)
4. توی این بحثی که در تاپیک "گفتگو با مدیریت" دیدم. گفته شده بود که اگر سه اخطار فردی به خاطر مسائلی مانند اسپم باشه در صورت رعایت کردن قوانین در 7 روز پس از تحریم وی، اکانت وی مجددا باز می شود. که این هیچ کجای قوانین دیده نمیشه.
5. در مورد کلیت تاپیک "گفتگو با مدیریت" به نظرم موج اول که مربوط به اوایل مدیریت بوده و طبیعیه. (هر تغییری همین طور هست)
موج دوم هم که توسط عده ی قلیلی از افراد و شروع اعتراضات تا بسته شدن سایت کمتر از 12 ساعت طول کشید. (منظورم اینه که نه برنامه ریزی شده بوده، نه توسط تعداد زیادی انجام شده بوده که همه مخالف باشند)
موج سوم هم که فکر کنم سوء تفاهم بوده این طوری که از اواخر بحث (صفحات 22 به بالا) میشه نتیجه گرفت.
در کل به نظرم تمام مدیر ها یکم هم آستانه ی تحملشون رو ببرند بالا و هم صبرشون رو زیاد کنند. بالاخره این مشکلات پیش میاد. این نحوه ی برخورد شما با اون ها ست که می تونه مشکل رو بزرگتر کنه (با سرکوب مشکل) یا مشکل رو برطرف کنه. (با یافتن راه حل مناسب 4
Each and every person not only in this square but also watching around the world who will see this film and who have followed these films over over the last ten years will carry this story with through the rest of their lives
D. Radcliffe
سپاس شده توسط:
[quote="lovely9876"]اگه می شه قابلیت اضافه کردن عکس به امضا رو اضافه کنید و براش یه محدودیت بزارید که سرور سنگین نشه....[/quote]

خارج از بالا بردن مصرف منابع، سرعت لود صفحات رو هم به شدت پایین میاره[quote="Elkiscoming"]0. خیلی خوشحالم که تاپیک دوباره باز شد.
با نظر لعیا موافقم.
1. این عکس رو ببینید:
[تصویر:  01596158686426500879.jpg]
همون طور که می بینید نیمی از تصویر مربوط به لینک "ارسال پاسخ" دیده نمیشه. من مرورگر های Chrome و Mozilla رو تست کردم هر دو همین مشکل رو داشتند. (البته فکر نکنم به مرورگر ربط داشته باشه.) این مشکل در مورد تاپیک های قفل شده هم هست.
2. به نظرم اگر ایمیل ها و پیغام های خصوصی که برای مدیریت ارسال میشه پاسخ داده بشه. حتی با این جمله که "نظر شما خوانده شد." یا "پیگیری می شود."؛ و یا در صورت داشتن وقت که پاسخ کامل، خیلی خوب میشه. (البته می دونم که همه ی نظر ها رو می خونید اما اینجوری می فهمیم که اون رو چه زمانی خوندید.)
3. به نظرم خود مدیر ها می تونند با ارسال پست های مفید و در جهت موضوع تاپیک از رفتن تاپیک به سمت هرزنامه جلوگیری کنند. اینطوری هم کاربرا طرز درست پست دادن رو می فهمند هم دید اعضا نسبت به مدیران بهتر میشه. ( دید فعلی من نوعی: مدیر مثل یک ربات می مونه که با ورودی گرفتن قوانین و پست فرد، اون رو حذف، ویرایش یا از روش عبور می کنه.)
4. توی این بحثی که در تاپیک "گفتگو با مدیریت" دیدم. گفته شده بود که اگر سه اخطار فردی به خاطر مسائلی مانند اسپم باشه در صورت رعایت کردن قوانین در 7 روز پس از تحریم وی، اکانت وی مجددا باز می شود. که این هیچ کجای قوانین دیده نمیشه.
5. در مورد کلیت تاپیک "گفتگو با مدیریت" به نظرم موج اول که مربوط به اوایل مدیریت بوده و طبیعیه. (هر تغییری همین طور هست)
موج دوم هم که توسط عده ی قلیلی از افراد و شروع اعتراضات تا بسته شدن سایت کمتر از 12 ساعت طول کشید. (منظورم اینه که نه برنامه ریزی شده بوده، نه توسط تعداد زیادی انجام شده بوده که همه مخالف باشند)
موج سوم هم که فکر کنم سوء تفاهم بوده این طوری که از اواخر بحث (صفحات 22 به بالا) میشه نتیجه گرفت.
در کل به نظرم تمام مدیر ها یکم هم آستانه ی تحملشون رو ببرند بالا و هم صبرشون رو زیاد کنند. بالاخره این مشکلات پیش میاد. این نحوه ی برخورد شما با اون ها ست که می تونه مشکل رو بزرگتر کنه (با سرکوب مشکل) یا مشکل رو برطرف کنه. (با یافتن راه حل مناسب 3

با تشکر
سپاس شده توسط:
این مشکلی که مطرح کردید فکر میکنم از اخرین بروز رسانی ترکیب رنگ پس زمینه باشه.
احتمالا اندازه ها صحیح نیست.
[تصویر:  emmmmm.png]
سپاس شده توسط:
m.sevrus.m نوشته است:این مشکلی که مطرح کردید فکر میکنم از اخرین بروز رسانی ترکیب رنگ پس زمینه باشه.
احتمالا اندازه ها صحیح نیست.

رنگ ربطی به اندازه نداره
سپاس شده توسط:
منم چنتا چیز رو بگم : تو سایت اصلی دمنتور اون پایین صفحه نوشته : Copyright 2004-2012 ولی برای انجمن هنوز 2011 مونده

و اینکه نصف گزینه ی ارسال پاسخ برای من هم وجود نداره ( مرورگرم هم گوگل کرومه)

و موقع مشاهده افراد انلاین اون بالا یه گزینه هست که نوشته مشاهده ی مهمان ها و وقتی اون رو میزنی بجای اینکه بنویسه مخفی کردن مهمان ها مینویسه : مهمان های مخفی ! 4
[تصویر:  vlcxsb9c9b6weaxjovh6.gif]
سپاس شده توسط:
hedwig نوشته است:منم چنتا چیز رو بگم : تو سایت اصلی دمنتور اون پایین صفحه نوشته : Copyright 2004-2012 ولی برای انجمن هنوز 2011 مونده

و اینکه نصف گزینه ی ارسال پاسخ برای من هم وجود نداره ( مرورگرم هم گوگل کرومه)

و موقع مشاهده افراد انلاین اون بالا یه گزینه هست که نوشته مشاهده ی مهمان ها و وقتی اون رو میزنی بجای اینکه بنویسه مخفی کردن مهمان ها مینویسه : مهمان های مخفی ! 4
من از اخرین نسخه گوگل کروم استفاده میکنم اما چنین مشکلی نیست!!!!
اون کپی رایت هم درست میشه
HARRY POTTER FOR EVER

DEMENTOR.IR
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گفتگو با دمنتور Ali 794 79,866 4 ساعت پیش
آخرین ارسال: mhk_1370
  گفتگو با دمنتور (2) pedeharry 158 20,748 ۱۳۹۲/۱۲/۰۹، ۱۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فاکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان