انجمن

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شبح ها می توانند خون جادوگر یا ادم کوچولو را بخورند
خون جادوگر هایی مثل ایوانا نه . چون ایوانا توی بخشی از کتاب به دارن گفته که خون من برای تو مضره .
خون جادوگر هایی مثل هری رو نمی‌دونم ، شاید به این دلیل که مثل ایوانا می‌تونه جادو انجام بده خونش برای اشباح مضره ، یا شاید هم چون ایوانا دختر دیسموند بود خونش مضره و هیچ ربطی به جادوگر بودنش ندارن .
یادم نمیاد ولی شاید بخشی از کتاب به این اشاره شده که خون لاکهارت خوردنی هست یا نیست .
ولی به نظر خود من خون لاکهارت هم مثل خون ایوانا رو نباید خورد . شاید هم به همین دلیله که تا به حال هیچ شبحی خون  آدم کوچولو ها رو نخورده . احتمالا خونی که در بدن لاکهارته چون خون معمولی نیست نباید خونش رو خورد .

(۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۰۷:۵۲ ب.ظ)Linzy نوشته است: اگه از روي داستان پيش بريم شبح ها فقط ميتونن خون آدما رو بخورن.
ولي اگه ديد علمي بهش نگاه كنيم شبحي نميتونه وارد زمين بشه چون شبح(روح)يه جسم پنج بعديه و جسم پنج بعدي نميتونه وارد دنياي سه بعدي بشه.
مثل اينكه بدن يه انسانو داخل يه ورقه كاغذ آ5جا بدي.از طرفي شبح هيچ احتياجي به خون ما آدما نداره

درسته که توی کتاب بهشون شبح میگیم . ولی در واقع از شبح منظور خون آشام‌هست نه روح .
توی زبان اصلی خون آشام نوشته شده. نمی‌دونم چرا ولی خون آشام رو شبح ترجمه کردند .
باید تا به حال متوجه شده باشی که رفتارشان بیشتر به خون آشام ها نزدیک تره تا اشباح .
چند جای کتاب هم دارن از وجود ارواح میترسید . پس دارن یا هر شبح دیگه ای روح نیستند .
http://uupload.ir/files/qti2_photo_2017-...-51-21.jpg
- سیمپسون ها -
تو منو یاد شعری میندازی که فراموشش کردم
و یه موسیقی که شاید هرگز نواخته نشده
و جایی که نمی دونم اونجا بودم یا نه
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان