انجمن

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرچشمه قوه تخیل خانم جی. کی. رولینگ ...
به نظر شما قوه تخیل خانم جی. کی. رولینگ از چه سر چشمه می گیره؟

[تصویر:  1200-350x197.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
خودش داخل یه مصاحبه اش گفته که نمیدونه ایده ها از کجا میان و امید واره که هیچوقت نفهمه...
روپرت گرینت:
همه میگن من زیاد می خندم....به نظر من خندیدن بهترین چیز تو دنیاس...و هم چنین،هری پاتر....
نظر منم همینه 8
پاسخ
سپاس شده توسط:
گاو و قطار

[تصویر:  96d5c0902526ff37f7c2519f702ca05b.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
نمیشه تشخیص داد قوه ی تخیل یه نویسنده از کجا سرچشمه میگیره اما میتونین مطمئن باشین هر ایده ای از یه چیزی ک دیدن یا بهش فکر کردن شروع شده و به تدریج بهش شاخ و برگ داده شده.

مثلا ممکنه رولینگ به گاوها فکر کرده و بعد فک کرده ک چرا گاو ها نمیتونن پرواز کنن و بعد یاد جاروهای توی طویله افتاده و تصور کرده گاوها با جاروهای توی طویله پرواز کنن و بعد ایده ی پرواز با جادو رو داخل داستانش مطرح کرده 2424
Stay Alive
Stay Alive...  For me
You will die
But now your life is free
Take pride in what is sure to die

!Stay Alive my dear Monster
/-|
پاسخ
سپاس شده توسط: Arianaz
من صد در صد مطمئنم که قوه تخیل از دانش سرچشمه می گیره و خدا هم به انسان کمک می کنه.
اینکه خانم رولینگ اصطلاحاتی را به کار برده که ریشه در نام های تاریخی و شاید باستانی داره و یا تمام موجودات افسانه ای را
خوب شناخته؛ نشانه ی مطالعه و دانش فراوان خانم رولینگه.
ولی اگه بخوام خلاصه بگم، قوه تخیل یک نویسنده از دو جا می آد: 1- دانش فراوان 2- استعداد داستان نویسی (3- تجربه های تلخ و شیرین که معمولا ملاک نیست)
The Eighth Horcrux         
هشتمین جان پیچ          

هی تاریخچه ی دمنتورها، کجایی که یادت بخیر، غرش غرش غرش گریفین. هیییییی
http://forum.dementor.ir/thread-2940.html
تصویر: ساخته شده توسط خودم
[تصویر:  Untitled_48.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
از دید همه جانبه و دانشی که دارن و هم چنین مطالعه زیاد اما یه ایده ممکنه با دیدن هر چیزی یا فکر کردن به هر چیزی تو ذهن ادم به وجود بیاد نمیتونم منبع اصلیش رو مشخص کنیم
LIFE IS LIKE A PIANO
WHITE KEYS FOR HAPPINESS AND BLACK KEYS FOR SORROW
SO...
ONLY WHEN YOU GO THROUGH THE WHITE AND BLACK KEYS YOU HEAR
THE MUSIC OF LIFE 8
[تصویر:  425618934-31078.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
آدم از واقعیت تلخ به تخیل پناه می بر ن،
و چه خوب ه که راه حل مشکلات چوبدستی جادو،
دولت وزارت جادوگری،
مشکلات لرد خبیث،
افسردگی دیوانه سازها،
خونه واقعی مدرسه هاگوارتز شده ن.
To The Dark Lord

I Know I Will Be Dead Long Before You Read This
But I Want You To Know That It Was I Who Discovered Your Secret
I Have Stolen The Real Horcrux And Intend To Destroy It As Soon As I Can
I Face Death In The Hope That When You Meet Your Match
You Will Be Mortal Once More

R.A.B
پاسخ
سپاس شده توسط: تام بلک ، alilolo
(۱۳۹۵/۰۶/۲۷، ۱۱:۱۴ ب.ظ)AtY.A.G نوشته است: نمیشه تشخیص داد قوه ی تخیل یه نویسنده از کجا سرچشمه میگیره اما میتونین مطمئن باشین هر ایده ای از یه چیزی ک دیدن یا بهش فکر کردن شروع شده و به تدریج بهش شاخ و برگ داده شده.

مثلا ممکنه رولینگ به گاوها فکر کرده و بعد فک کرده ک چرا گاو ها نمیتونن پرواز کنن و بعد یاد جاروهای توی طویله افتاده و تصور کرده گاوها با جاروهای توی طویله پرواز کنن و بعد ایده ی پرواز با جادو رو داخل داستانش مطرح کرده 2424

واقعا فک نمی کنم اینطور باشه
به نظرم ایده ی اولیه یک داستان جادوگری به ذهنش رسیده بعد دنیاشو باتوجه به چیز هایی که در مورد جادوگری حتی قبل هری پاتر بود شکل داده مثلا همین جارو سواری جادوگر ها قبل هری پاتر هم بود و رولینگ اونو یکم ارتقا و تغییر داده و حتی اگه خودش هم گفته ایدشو از گاو ها گرفته بازهم بعید میدونم
[تصویر:  thumb_HamMihan-201512581318921081531441719713.5712.jpg]
منو مزرعه ی عمره چشم به راه بهاریم
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان