انجمن

نظرسنجی: کدام فیلم بهتر بود؟
سنگ جادو
تالار اسرار
زندانی آزکابان
جام آتش
محفل ققنوس
شاهزاده دورگه
یادگاران مرگ1
یادگاران مرگ2
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام فیلم بهتر بود؟
(۱۳۹۶/۰۵/۱۰، ۱۲:۵۰ ق.ظ)هرماینی جین پاتر نوشته است:
(۱۳۹۶/۰۵/۱۰، ۱۲:۳۸ ق.ظ)professor severus snape نوشته است: خب از نظر منتقدان ، یادگاران مرگ 2 امتیاز بالاتری داره و جز 250 فیلم برتره !
من که شاهزاده دورگه رو بیشتر از همه دوس داشتم !
شبیه ترین فیلم به کتاب هم سنگ جادوئه ! البته بهترین نیست ، چون بازی های دنیل و اما و روپرت تو قسمت یک ضعیفه ! با توجه به سنشون طبیعیه البته !
به نظر من جام آتش بهترین فیلم نامه رو داره ، خیلی منسجم و شسته رفته است !
پایین ترین امتیاز از نظر منتقدان رو محفل ققنوس داره ولی به نظر من خوبه ، خیلی بد نیس ! محفل ققنوس فقط ضعف فیلم نامه داشت !
بدترین فیلم هم از نظر من یادگارن مرگ یکه ! 22

خیر تحسین شده ترین فیلم از نظر منتقدان زندانی آزکابان هست.چون کارگردانش آلفونسو کوآرون کارگران فوق العادیه و متاسفانه فقط همین فیلم رو کارگردانی کرد.
اتفاقا خیلیها به جام آتش ایراد گرفتن چون نسبت به کتاب رولینگ پیچیدگی کمتری داشت.
من همیشه یادگاران مرگ رو یک فیلم در نظر میگرفتم نه دو فیلم چون، هر دو یک کتابند و مجبور به دو فیلم کردنش شدن(هم به خاطر زیادی داستان هم از نظر تجاری) ولی بازم عالیه،بازی ها پخته تره، هر سه شخصیت اصلی عالین،حتی از نظر فنی هم فیلم خوبیه تدوین فیلم برداری و طراحی صحنه عالیه و دیوید یتس خیلی بهتر دو فیلم قبلیش ساختتش.
محفل ققنوسم احتمالا برای اینه که کتاب خود رولینگ هم به اون صورت هیجان انگیز نیست و نسبت به قسمت های قبل و بعد اتفاقای کمتری میوفته.
بله تحسین شده ترین فیلم از نظر منتقدان زندانی آزکابانه !
ولی من گفتم بالا ترین امتیاز ، نه تحسین شده ترین ، بالاترین امتیاز در IMDb متعلق به یادگاران مرگ 2 هستش ، یعنی 8.1 از 10 همچنین این فیلم ، تنها فیلم هری پاتره که در لیست 250 فیلم برتر IMDb قرار داره ، با رتبه ی 218
درباره جام آتش ، محفل ققنوس و یادگاران مرگ 1 هم من نظر شخصی خودم رو گفتم !
گاهی اوقات باید بهای لازم را متحمل شد . 
                                                                        سوروس اسنیپ
[تصویر:  severussnape.png]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۳۹۶/۰۵/۱۰، ۰۱:۱۲ ق.ظ)professor severus snape نوشته است:
(۱۳۹۶/۰۵/۱۰، ۱۲:۵۰ ق.ظ)هرماینی جین پاتر نوشته است:
(۱۳۹۶/۰۵/۱۰، ۱۲:۳۸ ق.ظ)professor severus snape نوشته است: خب از نظر منتقدان ، یادگاران مرگ 2 امتیاز بالاتری داره و جز 250 فیلم برتره !
من که شاهزاده دورگه رو بیشتر از همه دوس داشتم !
شبیه ترین فیلم به کتاب هم سنگ جادوئه ! البته بهترین نیست ، چون بازی های دنیل و اما و روپرت تو قسمت یک ضعیفه ! با توجه به سنشون طبیعیه البته !
به نظر من جام آتش بهترین فیلم نامه رو داره ، خیلی منسجم و شسته رفته است !
پایین ترین امتیاز از نظر منتقدان رو محفل ققنوس داره ولی به نظر من خوبه ، خیلی بد نیس ! محفل ققنوس فقط ضعف فیلم نامه داشت !
بدترین فیلم هم از نظر من یادگارن مرگ یکه ! 22

خیر تحسین شده ترین فیلم از نظر منتقدان زندانی آزکابان هست.چون کارگردانش آلفونسو کوآرون کارگران فوق العادیه و متاسفانه فقط همین فیلم رو کارگردانی کرد.
اتفاقا خیلیها به جام آتش ایراد گرفتن چون نسبت به کتاب رولینگ پیچیدگی کمتری داشت.
من همیشه یادگاران مرگ رو یک فیلم در نظر میگرفتم نه دو فیلم چون، هر دو یک کتابند و مجبور به دو فیلم کردنش شدن(هم به خاطر زیادی داستان هم از نظر تجاری) ولی بازم عالیه،بازی ها پخته تره، هر سه شخصیت اصلی عالین،حتی از نظر فنی هم فیلم خوبیه تدوین فیلم برداری و طراحی صحنه عالیه و دیوید یتس خیلی بهتر دو فیلم قبلیش ساختتش.
محفل ققنوسم احتمالا برای اینه که کتاب خود رولینگ هم به اون صورت هیجان انگیز نیست و نسبت به قسمت های قبل و بعد اتفاقای کمتری میوفته.
بله تحسین شده ترین فیلم از نظر منتقدان زندانی آزکابانه !
ولی من گفتم بالا ترین امتیاز ، نه تحسین شده ترین ، بالاترین امتیاز در IMDb متعلق به یادگاران مرگ 2 هستش ، یعنی 8.1 از 10 همچنین این فیلم ، تنها فیلم هری پاتره که در لیست 250 فیلم برتر IMDb قرار داره ، با رتبه ی 218
درباره جام آتش ، محفل ققنوس و یادگاران مرگ 1 هم من نظر شخصی خودم رو گفتم !

چرا دیگه.شما گفتید از نظر منتقدان. Imdb نظر  مردمه.1
Breaking bad
پاسخ
سپاس شده توسط: professor severus snape
زندانی ازکابان
پاسخ
سپاس شده توسط:
شاهزاده دورگه
پاسخ
سپاس شده توسط:
یادگاران مرگ 1 و 2

زمانی که دشمنت در حال اشتباه کردن است هیچ وقت مزاحم او نشو. 

پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین بازیگر کدام بود؟ sneap 16 1,057 ۱۳۹۶/۰۶/۲۹، ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sarahlilysnape
  کدام شخصیت هری پاتر را از همه بیشتر دوست دارید؟ powerful_HRH 21 953 ۱۳۹۶/۰۶/۲۹، ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ( ._.) EMMA
  تاریخ سالازار اسلیترین بهتر بود یا گودریک گیریفیندور ginny.weasley 35 4,856 ۱۳۹۶/۰۶/۲۹، ۰۲:۱۶ ب.ظ
  موسیقی متن کدام فیلم بهتر بود؟ albus severous 39 5,329 ۱۳۹۶/۰۶/۲۹، ۰۲:۱۴ ب.ظ
  (خطر اسپویل)کدام شرور فیلم؟ ولدمورت یا گریندل والد؟ تام بلک 11 403 ۱۳۹۶/۰۶/۲۳، ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: هرماینی جین پاتر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان